Wiadomości

Liczył się szczytny cel!

Data publikacji 11.08.2022

Wczoraj 10 sierpnia 2022r. na stadionie Wdy, funkcjonariusze z Komendy ze Świecia oraz podległych posterunków wzięli udział w biegu charytatywnym, którego celem jest propagowanie sportowej rywalizacji.

 

Wczoraj na stadionie Wdy w Świeciu  odbył się bieg charytatywny, którego celem było propagowanie sportowej rywalizacji oraz wsparcie Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.Zgodnie z regulaminem przedsięwzięcia, każdy uczestnik, chcący wspomóc Fundację, zobowiązany jest do pokonania dowolnego dystansu w czasie minimum 25 minut (bieg, nordic walking, chód) w dowolnym miejscu

Wpisowe uzyskane z biegu zostanie przekazane na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Ideą jest pokonanie dystansu w 25 minut i wpłata minimum 25 zł.

Miejsce , trasa i odległość jaka tego dnia była pokonana to wszystko było bez znaczenia. – najważniejsza tego dnia była dobra zabawa i chęć niesienia pomocy potrzebującym rodzinom policjantów.

W tak szczytnym celu nie mogło zabraknąć policjantów z świeckiej komendy oraz podległych posterunków, którzy postanowili również wziąć udział w tym szczytnym przedsięwzięciu.

Powrót na górę strony